Dveře a okna

Okna a dveře jsou nedílnou součástí domů a bytů a tvoří doslova srdce domova. Jsou nejen zajištěním soukromí, bezpečí a tepla, ale také estetickým prvkem, který celkově dotváří vzhled exteriérových i interiérových částí.Přemýšlíte o výměně oken či dveří? Chcete kvalitní produkty a kvalitně odvedenou montáž? Dejte si záležet nejen na výběru materiálů, ale také dodavatele.

Proto si zaslouží vysokou pozornost při výběru materiálů, designu a také při samotné montáži.

Dveře a okna

Okna

Okna se mají kupovat jednou za život, a proto je důležité jejich výběr včetně montáže nepodceňovat. Díky možnostem výběru materiálů si můžete zadovážit okna plastová i dřevěná.

Volba materiálů je otázkou potřeb, finančních možností, dispozicí a charakteru prostředí. Dále při výběru nejde jen o samotnou velikost oken, ale také o jejich tvary či členění. Je důležité mít od dodavatele k dispozici odborné poradenství, cenovou kalkulaci a zaměření zdarma a dodávku vybraných oken včetně profesionální montáže.

Okna mají nejen účel estetický, ale slouží také jako zajištění tepla a úspora energií. Nekvalitní okna totiž propouští teplo i vlhkost. Nejde pouze o samotné rámy, ale také o kvalitu skla, které tvoří cca 80 % části okna a také o správné osazení oken, které má vysoký vliv na životnost a kvalitu bydlení.

Dřevěná okna

Plastová okna

Dveře

Dalším důležitým prvkem pro exteriér a interiér jsou dveře. I ty by měly být na celý život, proto je jejich výběr z hlediska kvality velice důležitý.  

Interiérové dveře jsou nejčastěji ze dřeva, které si můžete vybrat z různých druhů a také z různých možností dekoru. Díky tomu interiérové dveře snadno přizpůsobíte svému prostředí a představám. Důležitá je také praktická část, tedy možnosti otevírání, které můžou být nejen v klasickém provedení s otevíráním levým či pravým, ale také zasouvací, čím ušetříte spoustu místa. Estetickou část dveří tvoří nejen dekor a provedení, ale také kombinace třeba skla a kovu.

V případě vchodových dveří jsou oblíbené nejen dřevěné, ale také plastové. Opět se nabízí různé možnosti provedení, konečného designu a kombinací. Jejich kvalita musí být na co nejvyšší úrovni, protože jejich životnost je zatížená vnějšími vlivy, jako je například počasí. A také je samozřejmě důležitý celkový design, který dotváří konečný vzhled domu či bytu a jsou součástí nejen exteriéru, ale také interiéru.

Interiérové dveře

Plastové dveře

 

Ukázka naší práce

Interiéry Mapefi - Martin Petr
Na písku 665/8
Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
250 01

Telefon: +420 776 678 086
E-mail: martin.petr2007@seznam.cz
E-mail: petr.cichra@seznam.cz
E-mail: info@interierymapefi.cz

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.