Kuchyňské linky

Toužíte po kuchyni snů třeba s výhledem do zahrady? Líbí se vám určitá představa, které se nechcete v žádném případě vzdát? Od představ jsou kuchyně na míru.

Kuchyň je prostor, který tvoří základní část bydlení a ve kterém se soustřeďují nejen přípravy na jídlo, ale také slouží jako obytná místnost. Proto by měla být vytvořena tak, aby plnila nejen praktickou část věci, ale také estetickou a zároveň držela rodinu pohromadě.

Pokud toužíte po konkrétním řešení a vzhledu kuchyňské linky, tak rozhodně od těchto představ neustupujte, protože kuchyně je záležitostí na celý život. Je důležité při výběru brát ohled na představy, prostory i potřeby.

Kuchyňské linky

K dispozici je široká škála materiálů a barev, díky kterým si můžete nechat vytvořit kuchyňskou linku včetně vestavěných spotřebičů na míru.

Díky moderní technologii výroby je možné splnit každou tajnou představu, využít různé kombinace materiálů i úložných prostor, a to i včetně osvětlení a rozmístění zásuvek.

Kuchyně na míru umožňují také řešení do všech prostorů, tedy i podkrovních nebo zcela malých bytů, ve kterých se bojuje o každý kousek místa. A v prostorech rozsáhlých zase poskytují široké možnosti rozmístění jednotlivých prvků. Možnost, díky které se již žádného prostoru nemusíte bát, a to ani standardního panelákového.

Hlavním důvodem pro kuchyň na míru je pohodlí, splnění představ, vhodné vyplnění každého místa a také vhodné rozmístění úložných a odkládacích prostor jako i spotřebičů, sladění s již stávajícím interiérem a dalšími doplňky. A také využití dispozic interiéru tak, aby vedlo vše k vaší spokojenosti a nemuseli jste se ničemu přizpůsobovat provizorním řešením.

Řešení, při kterém se vám nemůže stát, že nějaká část bude navíc nebo nevhodná pro váš prostor a tím pádem nepůjde o zbytečně vyhozené peníze.

Důležitá je kvalita materiálů, celkové provedení i samotná montáž, aby kuchyňská linka splnila účel i představy a zároveň vydržela dlouho sloužit svým majitelům.

 

Ukázka naší práce

Interiéry Mapefi - Martin Petr
Na písku 665/8
Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
250 01

Telefon: +420 776 678 086
E-mail: martin.petr2007@seznam.cz
E-mail: petr.cichra@seznam.cz
E-mail: info@interierymapefi.cz

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.