O nás

V roce 2015 jsme si po práci sedli, abychom rozebrali naši spolupráci a vše kolem ní. Napadla nás myšlenka, že s naší více než 15-ti letou praxí založíme vlastní firmu. Nikdo tomu moc nevěřil, nicméně, rozhodnutí se stalo skutečností a nyní se společně pyšníme více jak stovkou zrealizovaných akcí. 

Jsme tedy zakázkové truhlářství, které se zaměřuje na výrobu nábytku do bytů, rodinných domů, hotelů, penziónů, škol, restaurací i obchodů. Kompletní realizace interiérů je naší doménou a nejen to, provádíme veškeré stavební úpravy s tímto spojené. Zabýváme se výrobou a montáží nábytku na zakázku od obývacích po dětské pokoje. Námi realizované kuchyňské linky, obývací stěny, postele, vestavěné skříně, šatny, chodby i třeba vybavení garáže, dokáží využít každého centimetru prostoru.

Naše práce zahrnuje osobní konzultace, zaměření prostoru, vytvoření 3D návrhu, vytvoření cenové kalkulace a to včetně odborného poradenství. Ke každé zakázce máme individuální přístup, klademe důraz na spokojenost zákazníka a jeho maximální pohodlí v nově vytvořeném interiéru.  

Naše působení se neomezuje pouze na Prahu a okolí, spokojené zákazníky máme ve všech koutech České republiky.

Interiéry Mapefi - Martin Petr
Na písku 665/8
Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
250 01

Telefon: +420 776 678 086
E-mail: martin.petr2007@seznam.cz
E-mail: petr.cichra@seznam.cz
E-mail: info@interierymapefi.cz

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.