Vestavěné skříně

Zdá se vám, že vaše skříně se minuly účelu? Máte hodně nábytku, ale pořád málo úložných prostor? Právě pro vás můžou být skvělým řešením vestavěné skříně.

Vestavěné skříně patří k modernímu a velice oblíbenému způsobu zařízení domácností a využití veškerých prostor.

Kromě praktické části, jakou jsou především úložné prostory a využití každého kousku místa, plní také účel estetický a vytvářejí útulné a čisté prostředí bez rušivých elementů.

Vestavěné skříně

Jedná se o do puntíku promyšlené a zcela originální řešení, které splňuje nejen samotné požadavky zákazníka, ale podtrhuje také jeho skvělý vkus.

Z praktické části jsou vestavěné skříně oblíbené hlavně proto, že nejsou zbytečným kusem nábytku, ale využívají i ten nejmenší koutek k tomu, aby z něj vznikly potřebné úložné prostory. Tím pádem vám v bytě nevzniknou zbytečné a nevyužité mezery, které kromě toho nepůsobí nijak esteticky.

V reálném životě je známé, že úložných prostorů není nikdy dost a nejde pouze o uložení oblečení a obuvi, ale také o knihy, sportovní či uklízecí potřeby, hračky, sezónní oblečení, nářadí a podobně. Vestavěné skříně tak vyřeší úložiště všeho možného, a ještě zvelebí celkově prostor.

Dalším skvělým nápadem, jak vestavěné skříně využít pro interiér, je použít je jako dělící prvek prostoru. Vhodné řešení nejen pro rozsáhlé prostory, ale hlavně pro ty menší, kde potřebujete oddělit například obývací část od ložnice a podobně, třeba v garsonce.

Tento druh nábytku můžete využít nejen v předsíni, ale také v ložnici, dětském i obývacím pokoji, kanceláři atd. Samotné úložné prostory jsou modelované v různých kombinacích, tedy s policemi i bez, se závěsným systémem, šuplíky atd. I způsob otevírání je podle přání zákazníka a jeho možností.

Rozměry vestavěné skříně, hloubka i výška se přizpůsobí prostoru, který je pro tento účel k dispozici a obvykle jde o vyplnění od podlahy až po samotný strop. Tím nevznikne nikde nevyužité místo a také vám řešení usnadní každodenní úklid, protože vám odpadne starost s utíráním prachu na skříni i pod ní.

 

Ukázka naší práce

Interiéry Mapefi - Martin Petr
Na písku 665/8
Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
250 01

Telefon: +420 776 678 086
E-mail: martin.petr2007@seznam.cz
E-mail: petr.cichra@seznam.cz
E-mail: info@interierymapefi.cz

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.